Ağrı Basın – Ağrı Haberleri – Sondakika Ağrı Haber

Ağrı Birlik Vakfı “Gün Birlik Günü”

Ağrı Birlik Vakfı “Gün Birlik Günü”
02 Şubat 2021 - 21:14 'de eklendi ve 125 kez görüntülendi.

Birlik Vakfı Ağrı Şubesi ve Genç Birlik Ağrı Şubesi üyeleri Kızılay‘a kan bağışı yaptılar.

Kızılay’da kan stoklarının büyük oranda erimesinden dolayı kan stoklarını tamamlamak amacıyla Birlik Vakfı Ağrı Şubesi ile Genç Birlik Ağrı Şubesi yönetimi ve üyeleri Ağrı Cumhuriyet Caddesinde bulunan kan alma birimine giderek “Gün Birlik Günü” kampanyasıyla kan bağışında bulundular.

Birlik Vakfı Ağrı Şube Başkanı Deniz Altındağ yaptığı açıklamada; “Türkiye’de pandemi sürecinden dolayı stoklarda kan ihtiyacı malasef yeterli sınırın altında bu yüzden bizlerde Birlik Vakfı ve Genç Birlik yönetimi ve üyelerimizle birlikte kan bağışı yapmaya geldik. Bütün halkımızında buna duyarlı olmasını rica ediyorum. Çünkü bir gün bizimde kana ihtiyacımızın olacağını unutmamamız gerekiyor. Bir yakınımızın bile kana ihtiyacı olması kızılayın desteği ile hayat buluyor.

Bizlerinde buna destek vermesi lazımki bütün hastaları, ailemizi özellikle koruma altına alalım. Tüm kan verenlerden Allah razı olsun, herkese teşekkür ediyoruz. Başta kızılay başkanımıza ve bütün ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.” Diyerek sözlerini tamamladı.

Birlik Vakfı Ağrı Şubesi Genç Birlik Ağrı Şubesi Melih Deniz Altındağ

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER